Chrudim nepřipustila překvapení

FC Démoni Česká Lípa 2:7 (0:3) FK ERA-PACK Chrudim
V pátečním utkání hostili Démoni tým Era-Pack Chrudim. Utkání probíhalo ve vysokém tempu a až do 12 minuty utkání se stav neměnil. Z pohledu diváka se skóre měnilo po neodpískaném faulu u branky Era-Packu na Semeráda kdy šli Chrudimští do přečíslení tři na jednoho a nemílili se.

Skore bylo otevřeno a chrudimští se do konce poločasu trefili ještě dvakrát. Druhý poločas byl neméně těžký. Démoni odehráli velice dobré utkání ale na Era to nestačilo. Udělali jsme spoustu individuálních chyb, které nás stály celkem vysoký konečný stav 2-7.

Karel Kruliš ( Trenér FC Démoni Česká Lípa ): Dnešní zápas byl velmi náročný,ale troufnu si říct, že jsme k němu přistoupili zodpovědně a i přes chyby, které jsme udělali tak zápas kluci odehráli dobře. Soupeř má obrovskou kvalitu a tou se u nás prezentoval. Nás může těšit, že jsme ke konci zapasu dvakrát skórovali a to je pro nás důležité do dalších zápasů. Do repre pauzy jsme si vložili pohárový zápas tak aspoň nevypadneme ze zápasoveho rytmu. Budeme se dále připravovat na další pro nás důležité zápasy.
Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Tým se postupně vzpamatovával z nabírání fyzické kondice. Po dvou náročných týdnech tréninku jsme, pochopitelně, vytvořili řadu technických chyb a měli několik špatných momentů, ale i přesto vývoj utkání kontrolovali. Diktovali jsme tempo hry, což vidím jako velké pozitivum. Bohužel jsme v závěru ztratili koncentraci a zbytečně dvakrát inkasovali, celkově jsem ale s naším výkonem spokojen.“
Branky: 36. Švec (Semerád), 37. Hrubý – 11. Felipe (Dóša), 14. Everton (Koudelka), 14. Max, 21. Max (Everton), 25. Drozd, 34. Drozd, 35. Felipe (Slováček)

________________________________________
FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott(K), Hrubý, Bažant, Kubelka, Švec, Havrda, Zapletal, Havlásek Kotek, Semerád
FK ERA-PACK Chrudim: Žďárský, Hlouš – Everton, Mareš Roman, Mareš Michal, Max, Koudelka, Drozd, Drozd, Doša, Slováček, Felipe
Rozhodčí: Dragoun, Nagy